ZŠ Hradební

Banner

Hledej ...

Kontaktní adresa

Banner
Úvod Úřední deska Kyber-dítě a jeho sítě
Kyber-dítě a jeho sítě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Naděžda Dvořáková   
Čtvrtek, 30 Duben 2020 08:01

Tak se jmenuje webinář pro rodiče, který nabízí Hope4kids z. s. S touto organizací naše škola spolupracuje již řadu let. Proškolení lektoři přicházejí do tříd s Etickými dílnami – certifikovanými preventivními programy. Etické dílny jsou součástí našeho preventivního programu, jehož cílem je předcházet rizikovému chování u žáků.

Děti a moderní technologie – to je téma, které jsme řešili před koronavirem. Možná ho teď řešíme o to více, protože jsou zavřené školy, děti se učí pomocí internetu, mají omezené možnosti trávení volného času a komunikace s druhými lidmi. Někteří z nás mají pocit, že jsou pořád připojeni. Jak to řešit, jak dětem porozumět, jak nastavit pravidla? Lektoři Vám nabídnou svoje zkušenosti. Můžete sami vyzkoušet takový webinář, který se podobá videokonferencím nebo online schůzkám, pomocí kterých se teď vzdělávají Vaše děti.

Více informací a možnost přihlášení na https://www.hope4kids.cz/kyber-dite/. Nejbližší webinář proběhne 5. 5. a 11. 5. 2020 v 19 hodin, ale budou jistě i další. Je vhodný pro rodiče dětí školního věku.

Mgr. Naděžda Dvořáková, zástupkyně ředitele a výchovná poradkyně

 

kyber-dite

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS. Webdesign: AlesKroupa.cz.