ZŠ Hradební

Banner

Hledej ...

Kontaktní adresa

Banner
Úvod Školní akce Okresní kolo biologické olympiády
Okresní kolo biologické olympiády PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Jaroslava Schönová   
Čtvrtek, 11 Duben 2019 09:16

Krásný úspěch Václava Horkého v okresním kole biologické olympiády.

Ve středu 10. dubna 2019 proběhlo okresní kolo biologické olympiády. Naši školu reprezentovali dva nováčci v této soutěži, Václav Horký ze 7. A a Matěj Kneř ze 6.A. V konkurenci základních škol a gymnázií obsadil v této náročné soutěži Václav Horký krásné šesté místo. Matěj Kneř sbíral zkušenosti, obsadil 16.místo, v přírodovědných soutěžích hodlá pokračovat. Nyní se oba chlapci připravují na okresní kolo soutěže v poznávání přírodnin.

Oběma žákům blahopřeji a děkuji za pěknou reprezentaci školy.

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS. Webdesign: AlesKroupa.cz.