Úvod Školní akce Den učitelů
Den učitelů PDF Tisk Email
Pátek, 29 Březen 2019 13:15

Tento sváteční den je pro nás příležitostí připomenout si krásu a zároveň obtížnost učitelského povolání, poděkovat všem za dobrou práci, popřát hodně sil.

Je to i možnost setkat se s našimi bývalými zaměstnanci, kteří již užívají zaslouženého pracovního odpočinku, a pogratulovat těm, kteří mají v tomto školním roce významné pracovní nebo životní jubileum. Naše setkání tentokrát proběhlo přesně v den narození Jana Amose Komenského, tj. 28. března v Kreslírně broumovského kláštera. Hudební program by se letos mohl jmenovat „Učitelé učitelům", ujal se ho totiž pan Štěpán Přibyl. Děkujeme jemu i jeho bandu za výborný jazz a dobrou náladu.

Komenský napsal v 17. století slova, která jsou i dnes platná: „Učitelé nesmějí být podobni sloupům u cest, jež pouze ukazují, kam jít, ale samy nejdou."

Vedení školy