Úvod Školní akce Představení Radúz a Mahulena v Klicperově divadle
Představení Radúz a Mahulena v Klicperově divadle PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Stanislav Kujal
Pondělí, 25 Únor 2019 11:56

Ve čtvrtek 21. února se zájemci z naší školy vypravili do divadla v Hradci Králové.

Cílem výletu bylo zhlédnout divadelní hru Radúz a Mahulena v podání herců Klicperova divadla. Během cesty i při samotném představení se všichni naši žáci chovali vzorně a se zájmem sledovali pohádkové drama o oddané lásce dvou mladých lidí z pera Julia Zeyera.

Eliška a Tereza ze 7. B hodnotí představení: „Moc se nám to líbilo. Představení nás bavilo a byly tam vtipné části. Herci a herečky mluvili starší češtinou, ale všemu bylo rozumět a je dobře, že herci předvedli taky moderní věci jako diskotéka. Trochu nám vadilo moc kouřových efektů, chvíli štípaly oči a špatně se dýchalo."

Spokojení diváci z Hradebky