ZŠ Hradební

Banner

Hledej ...

Kontaktní adresa

Banner
Úvod Školní akce Eliška Wolfová (7. B) v OK soutěže v AJ
Eliška Wolfová (7. B) v OK soutěže v AJ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Stanislav Kujal   
Úterý, 12 Únor 2019 09:10

Ve středu 6. února se v Náchodě konalo okresní kolo soutěže v anglickém jazyce pro šesťáky a sedmáky.

Zúčastnilo se celkem 13 žáků ze základních škol a gymnázií. Naši školu zastupovala vítězka školního kola Eliška Wolfová ze 7. B. Čekalo ji plnění úkolů spojených s poslechovým cvičením a především konverzace v angličtině. Eliška se umístila na velmi pěkném 8. místě, jen 2 body jí scházely na šestou příčku. Elišce gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme jí další studijní úspěchy.

Za vyučující AJ
Stanislav Kujal a Dana Frömmelová

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS. Webdesign: AlesKroupa.cz.