Úvod Školní akce Plavání žáků druhého stupně
Plavání žáků druhého stupně PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Denisa Mádlová
Středa, 30 Leden 2019 14:42

Během ledna měli zájemci ze šestých a sedmých tříd možnost zúčastnit se pokračovacího plaveckého kurzu v místním bazénu.

Tuto možnost využilo asi 30 žáků, kteří nejen zdokonalili svou plaveckou techniku, ale i udělali něco přínosného pro své tělo a užili si zábavu. Ti nejlepší byli vybráni k účasti na závodech v závěrečné bonusové hodině. Závodilo se v plavání na 50m volným způsobem a v plavání pod vodou. Mezi chlapci zvítězil Jakub Ducháč ze 7.A a mezi děvčaty nejlépe zaplavala Michaela Vojtěchová ze 6.B. Nejlepším plavcem pod vodou se stal Jakub Čáp ze 6.B. Blahopřejeme vítězům, ale chválíme i všechny ostatní plavce.