Úvod Školní akce Logická olympiáda žáků druhého stupně
Logická olympiáda žáků druhého stupně PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Denisa Mádlová
Čtvrtek, 25 Říjen 2018 08:10

Během září měli žáci naší školy možnost přihlásit se do prvního kola celostátní matematické soutěže Logická olympiáda.

Soutěž probíhá online a test děti vyplňují samostatně doma během prvního říjnového týdne. Soutěže se zúčastnilo celkem 17 156 žáků z celé republiky, z našeho kraje to bylo 938 dětí. Z naší školy si nejlépe vedla Eliška Kroulová ze 7.A, která se umístila na celkovém 2 082. místě (v kraji na 99. místě), druhým úspěšným řešitelem se stal Radek Kuře na 6 232. místě (v kraji na 331. místě) a třetí se umístila Adéla Marešová na 7 545. místě (v kraji na 401. místě). Ale ani ostatní zúčastnění žáci neudělali ostudu a chtěla bych je tímto pochválit a poděkovat jim za účast.

Mgr. Denisa Mádlová