ZŠ Hradební

Banner

Hledej ...

Kontaktní adresa

Banner
Úvod Školní akce Logická olympiáda žáků druhého stupně
Logická olympiáda žáků druhého stupně PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Denisa Mádlová   
Čtvrtek, 25 Říjen 2018 08:10

Během září měli žáci naší školy možnost přihlásit se do prvního kola celostátní matematické soutěže Logická olympiáda.

Soutěž probíhá online a test děti vyplňují samostatně doma během prvního říjnového týdne. Soutěže se zúčastnilo celkem 17 156 žáků z celé republiky, z našeho kraje to bylo 938 dětí. Z naší školy si nejlépe vedla Eliška Kroulová ze 7.A, která se umístila na celkovém 2 082. místě (v kraji na 99. místě), druhým úspěšným řešitelem se stal Radek Kuře na 6 232. místě (v kraji na 331. místě) a třetí se umístila Adéla Marešová na 7 545. místě (v kraji na 401. místě). Ale ani ostatní zúčastnění žáci neudělali ostudu a chtěla bych je tímto pochválit a poděkovat jim za účast.

Mgr. Denisa Mádlová

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS. Webdesign: AlesKroupa.cz.