Úvod Školní akce Sedmáci na besedě se spisovatelkou
Sedmáci na besedě se spisovatelkou PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Pavel Chudomský
Pátek, 20 Duben 2018 10:46

Více než 20 zájemců o četbu ze 7. ročníku naší ZŠ Hradební se setkalo 19. dubna 2018 v městské knihovně se spisovatelkou Evou Prchalovou.

Úvodního rozhovoru i moderování akce se skvěle ujala vedoucí knihovny Marta Lelková. Po představení svého díla formou autorského čtení vyzvala paní Prchalová žáky, aby jí kladli dotazy. Díky jejich až překvapivě promyšleným otázkám se rozproudila živá debata. Mluvilo se nejen o spisovatelském povolání a jeho poslání, ale i o vztahu ke knize obecně.

Setkání bylo pro žáky obohacující, pro pedagogy velmi inspirativní. Děkujeme Městské knihovně v Broumově za uspořádání tak zajímavé akce.

Mgr.Pavel Chudomský, učitel Čj