ZŠ Hradební

Banner

Hledej ...

Kontaktní adresa

Banner
Úvod Školní akce Ocenění etické výchovy na naší škole
Ocenění etické výchovy na naší škole PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Naděžda Dvořáková   
Pondělí, 13 Listopad 2017 08:52

Nadační fond Josefa Luxe ocenil ZŠ Hradební 2. místem v soutěži Programu podpory etické výchovy na ZŠ a SŠ pro rok 2017.

Etická výchova jako samostatný předmět se u nás vyučuje v 9. třídě, témata etické výchovy jsou zařazována již několik let na 1. stupni v rámci výuky čtenářské gramotnosti, nově do třídnických hodin na 2. stupni. Důležitou součástí podaného projektu za naši školu jsou i prosociální (dobročinné) aktivity žáků, např. výroba přáníček pro Tříkrálovou sbírku nebo výrobků pro Hospic Anežky České v Červeném Kostelci v rámci soutěže Lidé lidem.

Ocenění na MŠMT v Praze převzal dne 31. 10. 2017 z rukou Věry Luxové pan ředitel Vladimír Vondrouš. 

 

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS. Webdesign: AlesKroupa.cz.