Úvod Školní akce Konference Učení pro život v broumovském klášteře
Konference Učení pro život v broumovském klášteře PDF Tisk Email
Úterý, 26 Září 2017 13:02

Ve čtvrtek 21. 9. a v pátek 22. 9. 2017 proběhla v Dřevníku a v sálech broumovského kláštera odborná konference. Konference se uskutečnila díky spolupráci tří místních akčních skupin – Mezi Úpou a Metují, Stolové hory a Broumovsko+.

Konferenci také podpořil Královehradecký kraj. Na konferenci zazněly zajímavé přednášky, proběhly přínosné panelové diskuse a inspirativní workshopy. Pedagogové naší školy měli možnost si vybrat z programu, co je profesně a osobně zajímá. Programu se postupně účastnilo 20 našich pedagogických pracovníků. Konference byla taky příležitostí vyměnit si zkušenosti s učiteli z jiných škol a poznat osobně odborníky z celé republiky. Konference se po organizační a obsahové stránce vydařila. Mimobroumovští účastníci obdivovali klášter a historické centrum Broumova.