Úvod Školní akce Konečně zase spolu!
Konečně zase spolu! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Denisa Mádlová
Pondělí, 24 Květen 2021 19:26

I v 6. A jako v ostatních třídách jsme byli rádi, že se opět všichni vidíme po tak dlouhé době naživo. Trochu jsme se změnili a je jen na nás, jak se zase poznáme.

Třídnické hodiny probíhaly také v online prostředí, ale my jsme se už těšili na ty naše společné ve třídě. První třídnickou hodinu s námi pobyla naše školní psycholožka Bára Krtičková. Zkusila se aktivita na pozornost a poté se přešlo ke sdílení zážitků a prožitků z uplynulého období. Snažili jsme se hledat hlavně něco pozitivního!

Dlouhá doba za počítačem přináší značné potíže v oblasti sociálního života a fyzického zdraví, což si každý ověřil sám na sobě za poslední rok. Rozhodli jsme se proto, že v prvním týdnu obnovené prezenční výuky využijeme alespoň jeden den ke společné stmelovací vycházce do přírody. Mohli jsme se pořádně projít, zaběhat si a dokázali jsme splnit i několik nelehkých úkolů, které si na nás připravila druhá část naší třídy. Na závěr jsme hráli pohybové hry a společnými silami postavili v lese maketu domu pro naše oblíbené youtubery.

Podle reakcí zúčastněných se naplánovaná akce vydařila: „Byl to krásný výlet, nic bych neměnila.“ „Procházka se mi moc líbila.“ „Bylo to fajn.“ „Pěkné.“

A my už se moc těšíme na náš první školní výlet na 2. stupni

Za „áčko“ 6. ročníku Aneta Felgrová a Věra Janovská