ZŠ Hradební

Banner

Hledej ...

Kontaktní adresa

Banner
Úvod Školní akce Závěr projektu o Anne Frankové
Závěr projektu o Anne Frankové PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Naděžda Dvořáková   
Pondělí, 17 Květen 2021 08:09

Projekt, který trval od února, se ve středu 12. 5. 2021 uzavřel. V on-line schůzce jsme se sešli s lektorkami z Institutu Terezínské iniciativy z Prahy, se zapojenými žáky ze ZŠ a MŠ Police nad Metují a s jejich paní učitelkou Nekvindovou a s našimi žáky. 

Děkujeme jmenovitě těmto žákům naší školy za účast v projektu a jejich aktivitu: Vítu Herzogovi, Tomáši Kollertovi, Jáchymu Drahorádovi, Markétě Davidové, Kateřině Kellerové, Jakubovi Čarnému, Viktoru Valentovi, Adamu Zálišovi, Antonínu Růžičkovi a Kristiánu Hejdánkovi. Žáci obdrželi od pořádající organizace certifikát o účasti v projektu a od ZŠ Hradební knihu Zadní dům (nový překlad Deníku Anne Frankové). Věříme, že si žáci uchovají zájem o moderní dějiny a otázku dodržování lidských práv.

Realizaci svými návrhy výrazně podpořil pan ředitel Vondrouš, kolegyně Felgrová a Tereza Frömmelová. Zapůjčení a instalaci výstavy zajistilo oddělení kultury Města Broumov, zvláštní poděkování patří paní Exnerové.  

Mgr. Naděžda Dvořáková, vyučující etické výchovy a  zástupkyně ředitele

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS. Webdesign: AlesKroupa.cz.