Alfbook

Banner

ZŠ Hradební

Banner

Hledej ...

Kontaktní adresa

Banner
Úvod Školní akce Konverzační soutěž v angličtině
Konverzační soutěž v angličtině PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Stanislav Kujal   
Pátek, 29 Leden 2021 09:14

Dne 26. ledna se na Hradebce konalo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce v kategoriích I. A pro šesťáky a sedmáky a II.A, jež je určena pro osmáky a deváťáky. Za obě kategorie se školního kola zúčastnilo celkem 23 soutěžících; tak vysoký počet nás velmi potěšil!

Pro všechny z nás to byl tak trochu krok do neznáma, protože jsme soutěžili v neobvyklých podmínkách. Soutěž se konala online, porota složená z učitelů-angličtinářů a žáci spolu hovořili přes Microsoft Teams pomocí mikrofonů. Rozhovory v angličtině se ale přesto moc povedly a máme z nich jako učitelé opravdovou radost! A jak to celé dopadlo?

 

Mezi osmáky a deváťáky nejvíce uspěl Martin Ságner (8.B), stříbro si odnáší Johana Jirmanová (9.A), těsně následovaná Eliškou Wolfovou (9.B) a Vojtěchem Kultem (9.A). Velmi nás také zaujal výborný mluvený projev Sáry Házové (8.B)!

 

Mezi mladšími žáky v kategorii I.A zvítězil Luděk Šplíchal (7.B), druhé místo patří Elišce Kubáskové (7.A) a bronzová medaile připadla Natálii Vágnerové (6.B).

 

Výhercům gratulujeme, všem moc děkujeme za účast a přejeme našim soutěžícím pevné zdraví a spoustu příležitostí, při kterých si mohou povídat v angličtině – online či ještě lépe tváří v tvář.

 

Za vyučující anglického jazyka

Mgr. Stanislav Kujal, Mgr. Dana Frömmelová

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS. Webdesign: AlesKroupa.cz.