ZŠ Hradební

Banner

Hledej ...

Kontaktní adresa

Banner
Úvod Školní akce Ocenění pro ZŠ Hradební
Ocenění pro ZŠ Hradební PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Naděžda Dvořáková   
Čtvrtek, 21 Listopad 2019 08:46

11. listopadu byla naše škola oceněna 2. místem v soutěži etické výchovy, kterou po 10 let vyhlašovala Nadace Josefa Luxe. Ocenění převazala na půdě Senátu ČR paní učitelka Václava Buchtová z rukou paní Věry Luxové, koordinátorky soutěže Marie Novákové, europoslankyně Michaely Šojdrové a poslance Marka Výborného.

Přínosná byla i výměna zkušeností se zástupci dalších oceněných škol. Stěžejní práce naší školy v oblasti etické výchovy se týká výuky předmětu etická výchova v 9. ročníku, zařazování témat do výuky na 1. stupni a do třídnických hodin, v realizaci výukových projektů, např. Holokaust - krize hodnot. Nadační fond ocenil i naše zapojenní do charitativní soutěže Šikovné ruce pro hospic aneb lidé lidem, kdy žákyně 6. a 7. tříd posílají svoje výrobky do Hospicu Anežky České v Červeném Kostelci.

Poděkování patří všem učitelům, kteří rozvíjejí etickou výchovu na naší škole, a našim žákům za jejich aktivní přístup. Děkujeme Nadačnímu fondu Josefa Luxe a našim partnerům, jejichž podpora nás inspiruje k další práci na poli etické výchovy.

 

ocen1
ocen1 ocen1
ocen2
ocen2 ocen2
ocen3
ocen3 ocen3
ocen4
ocen4 ocen4

Za vedení školy: Mgr. Naděžda Dvořáková

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS. Webdesign: AlesKroupa.cz.