ZŠ Hradební

Banner

Hledej ...

Kontaktní adresa

Banner
Úvod Školní akce Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2019
Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2019 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Naděžda Dvořáková   
Středa, 25 Září 2019 11:15

V letošním školním roce nebudeme realizovat setkání se zástupci SŠ v rámci třídních schůzek. Rodičům a žákům 8.- 9. tříd doporučujeme navštívit dny otevřených dveří na středních školách a prezentace středních škol Královéhradeckého kraje.

Akce probíhají vždy v pátek (celý den) a v sobotu dopoledne. První proběhne v Rychnově nad Kněžnou už 4. - 5. 10., následuje Trutnov 11. - 12. 10., o týden později Jičín. Nás nejvíce zajímá termín 8. - 9. 11., kdy akce proběhne v Náchodě v sokolově, Tyršova 207. Přehlídka škol a zaměstnavatelů se završí v Hradci Králové.  Dne 15. - 16. 11. se v Kongresovém centru Aldis můžete seznámit s hradeckými středními školami, ale i se školami z okolí. Více informací na www.vybiramstredni.cz.

Mgr. Naděžda Dvořáková, výchovná poradkyně

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS. Webdesign: AlesKroupa.cz.