ZŠ Hradební

Banner

Hledej ...

Kontaktní adresa

Banner
Úvod Školní akce Kroužky v Hronově
Kroužky v Hronově PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Naděžda Dvořáková   
Pondělí, 23 Září 2019 07:17

Střední průmyslová škola Otty Wichterleho pořádá pro žáky základních škol polytechnické kroužky přímo ve svých odborných učebnách a dílnách. Kroužky jsou určeny pro žáky 7. - 9. tříd a jsou zdarma.

Kroužky začínají od 30. 9. 2019. Žáci si mohou vybrat kroužek konstruování a robotiky, kroužek základů programování CNC, kroužek robotiky nebo kroužek elektrotechniky. Nabízí se i kroužek mechanických prací na motorových vozidlech. Bližší informace můžete získat www.spsow.cz nebo napsat dotaz na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS. Webdesign: AlesKroupa.cz.