Den pro naši třídu – 6. A, 6. B PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Denisa Mádlová
Pondělí, 07 Září 2020 09:10

Prvního září jsme se s žáky šestých ročníků poprvé setkali ve školní třídě a zlehka je seznámili také s druhým stupněm naší školy. Hned další den ráno jsme s nimi vyrazili do Klubu ROK v Broumově. Zde jsme strávili nejen příjemné, ale také v mnohem přínosné dopoledne.

Během různých seznamovacích a zážitkových aktivit jsme my, třídní učitelky a asistentky, mohly žáky vidět v různých situacích se projevit a lépe je tak poznat. V průběhu dopoledního programu se i žáci navzájem blíže poznávali a trénovali také vzájemnou spolupráci, která bude potřebná i v dalších letech jejich studia a života. Celým dopolednem nás provázela výchovná poradkyně paní Dvořáková, speciální pedagožka paní Nováková a školní psycholožka paní Krtičková. Den pro naši třídu jsme si s novými šesťáčky užily a těšíme se na další společně strávené dny!

Třídní učitelky, Aneta Felgrová a Denisa Mádlová

Asistentky pedagoga, Věra Janovská a Eva Husagič