ZŠ Hradební

Banner

Hledej ...

Kontaktní adresa

Banner
Úvod Aktivity školy Úspěchy žáků
Úspěchy žáků školy PDF Tisk Email

školní rok 2015/2016

Poznávání přírodnin (okr.k.)

 4. místo Závodný Jan (kategori C)

22. místo Davidová Karolína (kategorie C)

23. místo Vejrostová Natálie (kategorie C)

 1. místo Térová Jitka (kategori D)

11. místo Hašková Zuzana (kategorie D)

13. místo Martinec Petr (kategorie D)

 

Poznávání přírodnin (krajské k.)

23. místo Závodný Jan (kategorie C)

15. místo Térová Jitka (kategori D)

 

Biologická olympiáda (okr.k.)

13. místo Závodný Jan (kategorie C)

 6. místo Hašková Zuzana (kategorie D)

12. místo Zítková Šarlota (kategorie D)

13. místo Martinec Petr (kategorie D)

 

Fyzikální olympiáda (okr.k.)

20. místo Vančák Václav (kategorie F)

22. místo Dziaková Martina (kategorie F)

23. místo Kopinec Josef (kategorie F)

17. místo Hašková Zuzana (kategorie G)

17. místo Sieratovská Jaroslava (kategorie G)

19. místo Bitvarová Eliška (kategorie G)

20. místo Horký Vojtěch (kategorie G)

23. místo Sodomek Vladislav (kategorie G)

 

Matematická olympiáda (okr.k.)

13. místo Hartwich Maxmilian (kategorie Z5)

14. místo Mádle Kryštof (kategorie Z5)

14. místo Pancner Filip (kategorie Z5)

24. místo Vojtěch Vojrěch (kategorie Z5)

 

Soutěž v anglickém jazyce (okr.k.)

7. místo Stiller Josef (kategorie II.A)

 

Recitace (účast v okresním kole)

Effenberková Kristýna

Janouch Petr

Nigrinová Eliška

Školníková Zoe

 

Recitace (účast v krajském kole)

Nigrinová Eliška

 

školní rok 2014/2015

Poznávání přírodnin (okr.k.)

 2. místo Marešová Nikola (kategorie C)

16. místo Špreňar Martin (kategorie C)

19. místo Janoušková Tereza (kategori C)

 7. místo Závodný Jan (kategorie D)

14. místo Martinec Petr (kategorie D)

26. místo Hašková Zuzana (kategorie D)

 

Poznávání přírodnin (krajské k.)

10. místo Marešová Nikola (kategorie C)

 

Biologická olympiáda (okr.k.)

 4. místo Závodný Jan (kategorie D)

16. místo Petříček Michal (kategorie D)

18. místo Hašková Zuzana (kategorie D)

 

Fyzikální olympiáda (okr.k.)

12. místo Keller Jakub (ketegorie E)

23. místo Kopinec Josef (kategorie G)

24. místo Dziaková Martina (kategorie G)

26. místo Závodný Jan (kategorie G)

29. místo Mach Martin (kategorie G)

30. místo Ehl Tomáš (kategorie G)

 

Recitační soutěž (účast v okresním kole)

Effenberková Kristýna

Janouch Petr

Nigrinová Eliška

Procházka Jan

 

Recitační soutěž (účast v krajském kole)

Effenberková Kristýna

Janouch Petr

Nigrinová Eliška

 

školní rok 2013/2014

Konverzační soutěž v anglickém jazyce (okr.k.)

 2. místo Hejcmanová Andrea

 

Konverzační soutěž v anglickém jazyce (krajské k.)

 4. místo Hejcamnová Andrea

 

Poznávání rostlin a živočichů (okr.k.)

 1. místo Marešová Nikola (kategorie C)

15. místo Pánek Dominik (kategorie C)

17. místo Hitschfelová Monika (kategori C)

 6. místo Janoušková Tereza (kategorie D)

11. místo Závodný Jan (kategorie D)

21. místo Kašparovská Veronika (kategorie D)

 

Poznávání rostlin a živočichů (krajské k.)

 8. místo Marešová Nikola (kategorie C)

 

Biologická olympiáda (okr.k.)

 8. místo Hitschfelová Monika (kategorie C)

 

Fyzikální olympiáda (okr.k.)

 8. místo Keller Jakub (ketegorie F)

23. místo Šmíd Jakub (kategorie F)

14. místo Jirman Zdeněk (kategorie G)

15. místo Janata Martin (kategorie G)

16. místo Kindlová Jana (kategorie G)

17. místo Jirouš Vít (kategorie G)

19. místo Hitschfelová Lucie (kategorie G)

20. místo Veverka Jaroslav (kategorie G)

 

Recitační soutěž (účast v okresním kole)

Vu Manh Long

Martincová Lucie

Tobiášková Viktorie

Uhnavý Vladimír

 

Recitační soutěž (účast v krajském kole)

Vu Manh Long

 

školní rok 2012/2013

Poznávání rostlin a živočichů (okr.k.)

 1. místo Hrubeš Jáchym (kategorie C)

24. místo Novotný Jaroslav (kategorie C)

 1. místo Marešová Nikola (kategori D)

 5. místo Špreňar Martin (kategorie D)

 8. místo Pánek Dominik (kategorie D)

 

Poznávání rostlin a živočichů (krajské k.)

15 . místo Hrubeš Jáchym (kategorie C)

11. místo Marešová Nikola (kategorie D)

24. místo Špreňar Martin (kategorie D)

 

Biologická olympiáda (okr.k.)

14. místo Hitschfelová Monika (kategorie C)

18. místo Brožová Michaela (kategorie C)

 8. místo Pánek Dominik (kategorie D)

12. místo Marešová Nikola (kategorie D)

 

Pythagoriáda (okr.k.)

34. - 38. místo Jirman Zdeněk

34. - 38. místo Janata Martin

42. - 45. místo Kindlová Jana

 

Recitační soutěž (účast v okresním kole)

Flousková Barbora

Jandová KLára

Novotná Štěpánka

Musil Pavel

 

 

školní rok 2011/2012

Olympiáda v českém jazyce (okr. k.)

16. - 22. místo Therová Markéta

34. - 35. místo Kolářová Tereza

 

Dějepisná olympiáda (okr. k.)

 9. místo Kolářová Tereza

 

Biologická olympiáda (okr.k.)

 4. místo Hrubeš Jáchym

26. místo Kluge Karel

30. místo Filipčíková Kamila

 

Biologická olympiáda (krajské k.)

37. místo Hrubeš Jáchym

 

Archimédiáda (okr.k.)

 8. - 10. místo Brožová Michaela

21. místo Remešová Daniela

 

Astronomická olympiáda (krajské k.)

 3. místo Brožová Michaela

 

Pythagoriáda (okr.k.)

 6. - 9. místo Pánek Dominik

12. - 15. místo Brožová Michaela

 

Poznávání rostlin a živočichů (okr.k.)

 2. místo Marešová Nikola

 4. místo Hrubeš Jáchym

15. místo Štěpán Josef

16. místo Plná Marie

18. místo Kolářová Tereza

33. místo Ratajská Eliška

 

Poznávání rostlin a živočichů (krajské k.)

 9. místo Marešová Nikola

18. místo Hrubeš Jáchym

 

Matematická olympiáda Z7 (okr. k.)

16. - 21. místo Brožová Michaela

 

Recitační soutěž (účast v krajském kole)

Chládek Štěpán

Nigrinová Kateřina

 

Recitační soutěž (účast v okresním kole)

Novotná Štěpánka

Musil Pavel

Hejcmanová Andrea

 

 

školní rok 2010/2011 

Biologická olympiáda (okr.k.)

 3. místo Sedláčková Lenka

 

Biologická olympiáda (krajské k.) 

32. místo Sedláčková Lenka

 

Fyzikální olympiáda (okr. k.) 

19. - 20. místo Sejkora Ondřej

21. místo Sieratovský Jan

 

Logická olympiáda (krajské k.)

 4. místo Rusín Jan

 

Matematický klokan

 2. místo Rusín Jan

 

Matematická olympiáda Z5 (okr. k.)

 3. místo Doubrava Michal

 4. - 6. místo Kallistová Kateřina

 8. místo Jirman Filip

 

Olympiáda v českém jazyce (okr. k.)

16. - 19. místo Lorencová Simona

 

Pythagoriáda (okr.k.)

 6. - 8. místo Čepelková Barbora

 

Poznávání rostlin a živočichů (okr.k.)

 5. místo Hrubeš Jáchym

 9. místo Sedláčková Lenka

16. místo Térová Petra

31. místo Chromý Jakub

 

Recitační soutěž (krajské k.)

 3. místo Chládek Štěpán

 

školní rok 2009/2010

Dějepisná olympiáda (okr.k.)
9. místo Zelená Lucie
21. - 22. místo Slováková Veronika

 

Biologická olympiáda (okr.k.)
1. místo Sedláčková Lenka
17. místo Hajdanková Marie

 

Biologická olympiáda (krajské k.)
22. místo Sedláčková Lenka

 

Logická olympiáda (krajské k.)
16. místo Rusín Jan

 

Pythagoriáda (okr.k.)
19. - 28. místo Čepelková Barbora
21. - 26. místo Opitz Rudolf
31. - 34. místo Slováková Kateřina
35. - 38. místo Plná Marie

 

Poznávání rostlin a živočichů (okr.k.)
19. místo Sedláčková Lenka

 

 

školní rok 2008/2009

 

Recitační soutěž (krajské k.)
- Tomáš Mrština

 

Olympiáda v ČJ (okr.k.)
24.-29. místo Stejskalová Hana
35.-38. místo Černá Veronika

 

Dějepisná olympiáda (okr.k.)
18.-19. místo Wernerová Petra

 

Biologická olympiáda (okr.k.)
5. místo Térová Radka
15. místo Pěnkava Jan

 

Chemická olympiáda (okr.k.)
10. místo Wernerová Petra
14. místo Novotná Anna

 

Matematická olympiáda (okr.k.)
15. místo Wernerová Petra

 

Pythagoriáda (okr.k.)
10.-15. místo Lorencová Simona
23.-28. místo Térová Petra
23.-28. místo Jordánová Markéta
37.-39. místo Sedláčková Lenka

 

Poznávání rostlin a živočichů (okr.k.)

8.-9. místo Térová Radka
15. místo Pěnka Jan
16.-18. místo Térová Petra
20.-21. místo Hajdanková Marie
23. místo Janáček David

 

školní rok 2007/2008

 

Recitační soutěž (krajské k.)
- Tomáš Mrština

 

Olympiáda v ČJ (okr.k.)
41. Zdeněk Vlček

 

Dějepisná olympiáda (okr.k.)
8. Veronika Špačková
29. Tomáš Sedláček

 

Biologická olympiáda(okr.k.)
12. Jaroslav Panchártek
17. Radka Térová
19. Jan Pěnkava

 

Chemická olympiáda (okr.k.)
17. Jan Werner
18. Tomáš Sedláček

 

Matematická olympiáda (okr.k.)
2. Petra Wernerová

 

Pythagoriáda (okr.k.)
27. Kateřina Rajnohová
29. Veronika Soumarová
Jaroslav Vaněk
Dominik Soumar
32. Jakub Cvrček
35. Jakub Drahorád

Poznávání rostlin a živočichů (okr.k.)
 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS. Webdesign: AlesKroupa.cz.