Úvod Aktivity školy Školní soutěže Konverzační soutěž v AJ 8. – 9. tříd
Konverzační soutěž v AJ 8. – 9. tříd PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Stanislav Kujal
Středa, 16 Leden 2019 10:42

V úterý 15. ledna naše škola pořádala školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce pro 8. – 9. třídu.

Velký počet účastníků nás mile překvapil, pohovořit v angličtině přišlo celkem 16 osmáků a deváťáků. 1. místo a postup do okresního kola soutěže patří Lucii Kusaníkové z 9. A. Na 2. místě těsně skončila Monika Pačanová z 9. A. Na výborném 3. místě se umístila Simona Rotterová z 8. B. Velmi se dařilo i dalším soutěžícím, jmenovitě musíme zmínit Adama Čiperu z 9. B a Elišku Kollertovou z 9. A, protože oba podali mimořádný výkon. Všem účastníkům moc děkujeme a přejeme jim mnoho dalších úspěchů při studiu angličtiny.

Za vyučující AJ Stanislav Kujal a Dana Frömmelová